BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

apnuoginti mano drugeliai

Petras Gražulis- mūsų ateities priešas

parašė: baranauskaite · 2013-05-22 · Nėra komentarų

Išgirdusi antradienio naujienas jog net 50 Seimo narių balsavo už Petro Gražulio iniciatyvą, kuri numato baudas nuo 1 iki 3 tūkst. už homoseksualų eitynių, paradų organizavimą ir kitokius veiksmus, kuriuos politikai vadina šeimos pagrindų viešu niekinimu, tiesiog nebegalėjau susiturėti. Drauge su draugais ir pažįstamais paliūdėjome dėl susidariusios situacijos, o aš savo ruožtu patikrinau seimo nario Petro Gražulio gimimo datą ir susiskaičiavau kiek šiam ponui dar beliko iki pensijinio amžiaus. Su viltimi pasvajojau, jog gal bent tuomet jis nustos viešai tyčiotis iš mūsų šalies piliečių…

Lietuva mano akimis- tikrai puiki šalis su itin šviesia ateitimi ir man labai smagu matyti, jog mes po truputėlį jau judame šio gražaus tikslo link. Tiesa, su kiekvienu absurdišku įstatymu ir tokiais seimo nariais, kaip Petras Gražulis, užkertame kelius bet kokioms ateities perspektyvomis.
Į mano jau paminėtą, rėkaujantį ir besiplūstantį veikėją, ypatingai atkreipiau dėmesį dar prieš įvykstant pirmosioms homoseksualų eitynėms, 2010 metais. Vienos iš televizijos laidų metu šis veikėjas, besispjaudydamas ir beprakaituodamas, aiškino jog homoseksualumas yra virusas ir bet kokia tolerancija vienalytei meilei, jo nuomone, tik kenkia Lietuvos gerovei. Petras Gražulis lyg poterius žarstė citatas iš Konstitucijos ir Biblijos, lyg tai būtų kertiniai akmenys vykstančioje diskusijoje, visiškai ignoruodamas faktus, jog konstitucijos pataisos yra priimamos reguliariai, o biblija neturėtų turėti įtakos argumentuojant ir priimant svarbius šaliai sprendimus, kadangi Lietuva valstybinės religijos neturi. Vėliau sekė Petro Gražulio groteskiškas pasirodymas pačiose homoseksualų eitynėse, kuomet jis nesislapstydamas nuo televizijos kamerų, laužė tvoras, negerbė policijos pareigūnų darbo ir viešai, necenzūriniais žodžiais, įžeidinėjo mūsų šalies piliečius, dalyvavusius renginyje. Taipogi, nereiktų pamiršti kokį šou Gražulis sukėlė per 2012 m. gegužės 17 d. vykusią konferenciją, skirtą Tarptautinei dienai prieš homofobiją, kurioje dalyvavo ir Nyderlandų ambasadorius ir JAV ambasados darbuotojas, įvairių žmogaus teisių gynimo organizacijų atstovai bei kiti užsienio svečiai, prilygindamas homoseksualumą nekrofilijai, zoofilijai, kleptomanijai ir narkomanijai bei reikalaudamas visus gėjus ir ambasadorius išvyti iš Lietuvos. Pats Gražulis, matyt labai didžiavosi savo drąsa, deja, šitaip besielgdamas seimo narys Petras Gražulis tik parodė savo neišprusimą svarstomu klausimu ir užtraukė gėdą mūsų šalies gyventojams tarptautinės konferencijos metu.

Grįžtant prie antradienį svarstyto įstatymo reikėtų prisiminti, jog prieš porą mėnesių homofobiškas įstatymas buvo priimtas ir mūsų kaimyninėje Rusijoje. Man pačiai teko sudalyvauti proteste, kuris vyko Putino vizito į Amsterdamą metu. Daugiau nei trys tūkstančiai žmonių susirinko prie Amsterdamo laivybos istorijos muziejaus pareikšti savo nuomonę apie netolerantišką Putino politiką ir palaikyti homoseksualus, kovojančius už savo teises Rusijoje. Tikriausiai visiems aišku, jog meile Putinui ir noru užmegzti ryšius su Rusija nespinduliavo nei vienas iš susirinkusiųjų. Tad belieka tik patiems savęs paklausti ar ir mes norime turėti tokį įvaizdį Europoje? Ar norime jog mūsų šalies politikai nuvykę į užsienio valstybės tartis dėl bendradarbiavimo sulauktų protestų ir nušvilpimų? Kodėl leidžiame tokiems homofobiškiems išsišokėliams griauti gražią Lietuvos ateitį?

Nereikia manyti, jog Petras Gražulis mano kritikos sulaukia tik dėl skirtingos nei mano nuomonės reiškimo. Tiesiog aš niekaip negaliu suvokti, kodėl šis veikėjas vis dar yra toleruojamas kitų seimo narių ir Lietuvos piliečių? Nuolatiniai įstatymų nepaisymai, kolegų įžeidinėjimai, seksistiški pasisakymai, smurto šeimoje tolerancija. Nejaugi tikrai kam nors atrodo, jog Petras Gražulis atstovauja darnaus ir dorovingo piliečio įvaizdį? Ar kas nors pats norėtumėte tokio šeimos nario? Tad, brangūs tautiečiai, belieka TIK nuspręsti, ar leisime Lietuvai būti tolerantiška ir europietiška valstybe, ar ir toliau tyliai nuleidę galvas leisime Gražuliui niekinti mūsų šalies vardą?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Be temos0 komentarų ↓

  • Dar nėra komentarų. Būk pirmas!.

palikti komentarą