BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

apnuoginti mano drugeliai

Apie pažadus

parašė: baranauskaite · 2010-09-30 · 1 komentaras

Atsimenu žadėjau, kad niekada nebūsime nusivylusi darbo klasė, prasti tėvai, nelaimingi alkoholikai ir netalentingi poetai.  O tu priekaištavai, kad nemoku pildyti pažadų, užsirišdavai kaklaraištį ir įsimetęs į odinį tėvo jaunystės portfelį tuščią piniginę uždarydavai duris man prieš nosį. Kai tavęs nebūdavo aš lygiai taip pat kaip ir dabar rašydavau apie savo pažadus,  kurie niekada taip ir tikriausiai neišlipo iš fantazijų rėmų. Net jei ir būdavai mintyse kurdavau naujus tekstus, kurie niekuo nesusiję su mumis. Nes kartais nori apsimesti kažkuo geresniu nei esi, todėl susikuri gyvenimą, kuris iš tiesų net nėra tavo.

Gal būt ir dėl to niekada neskaitydavai mano tekstų. Tik permesdavai akimis ir supykdavai,kai pridarydavau gramatinių klaidų. Taip darydavo ir mano mama, liepdavusi ištaisyti net gimtadieninius sveikinimus. Tada ant jos supykdavau ir pasižadėdavau daugiau niekad nieko nebedovanoti. Tik kaip jau sakiau- pažadų niekada netesėjau. Tik šita situacija kita. Nemanau, kad kadanors rašiau tau norėdama pasveikinti. Greičiau jau priminti, kad reikėtų sveikinti mane. O tu vistiek taisydavai gramatines klaidas ir niekada nesuprasdavai, jog priekaištauju.

Tiesa, ir to niekada daryti nemokėjau. Už tai raudojimo ir sienų daužymo čempionate tikriausiai būčiau lyderė. O tu visas švariai nusiskutęs ir tepalu kvepiančiais batais keikdavaisi, kai rasdavai mane ryte virtuvėje vietoj kavos geriančią degtinę. Ir dar sakei, kad žadėjau daugiau taip nedaryti. O aš atsakydavau, kad nemėgstu pažadų. Tada trinktelėdavo durys, prabusdavo kaimynai, užsivesdavo automobilio variklis, o aš nurijusi paskutinį gurkšnį rėkdavau, kad myliu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Be temos1 komentaras ↓

palikti komentarą